شامپو و نرم كننده هيربرست
پاستيل جويدنى هيربرست
قرصاى جويدنى هيربرست
محصولات هيربرست
پك هيربرست

ست شامپو و نرم كننده و پاستيلهاى جويدنى هيربرست برتر از مكمل مو شوگربر

قيمت ٦۷۵٠٠٠ تومان

تركيبى عالى براى تسريع تقويت، رشد مجدد، افزايش سرعت رشد و زيبايى موى شما.

اين بسته شامل:

يك قوطى پاستيل جويدنى.

شامپو نرم كننده.

توضيحات:

پاستيلهاى جويدنى هيربرست:

روشى خوش طعم و خوشمزه برای رشد موهای شما ...

ویتامین های طعم دهنده توت فرنگی و انگور سیاه و سفید.

کاملا جویدنی.

كه حاوی ترکیبات حیاتی برای رشد مو است.

بیوتین، سلنیوم، روی، B5، B6 و B12.

افزایش قدرت و ترميم مو.

كاهش ريزش مو.

پاستيلهاى جويدنى هيربرست روشى آسان و خوش آيند براى اطمينان از رسيدن ويتامينهاى مورد نياز براى سرعت رشد، استحكام و سلامت موى شماست.

ما این محصول را برای افرادی كه با بلع كپسول مشكل دارند و يا احساس خوبى در اين مورد ندارند توليد كرديم تا هر كسى بتواند از داشتن موهاى قوى و زيباتر با استفاده از محصولات هيربرست بهرهمند شود. طعم خوش پاستيلهاى جويدنى هيربرست كه اصاره اى از انواع توتها و تمشك ميباشد شما را وسوسه ميكند كه بيشتر از دو عدد در روز اين محصول را استفاده كنيد اما توصيه ما اين هست فقط روزى دو عدد از اين محصول استفاده كنيد.

پاستيلهاى جويدنى هيربرست یک روش متفاوت برای مراقبت از مو را فراهم می کند، یک محصول منحصر به فرد كه که از داخل بدن کار می کند. راه جدید و خوش طعم برای بهبود موهای شما.

اين محصول براى جبران كمبود ويتامينها ، آسيبهاى متفاوت از استفاده انواع محصولات مو و زيبايى، سن و ژنتیک طراحی شده است، بنابراین شروع سفر خود را براى داشتن موهاى زيبا و جذاب را پاستيلهاى جويدنى هيربرست همين امروز امروز تجربه كنيد.

اين محصول حاوى مکملهاى  غذایی زير ميباشد:

بیوتین

سلنیوم

روی

ویتامین B12

اسید پانتوتنیک

عارى از رنگهاى مصنوعی، شیر، لاکتوز، مخمر، گلوتن ، محصولات لبنى، سویا، GMO، خشكبار، بدون چربی و تنها 2.4 گرم قند در هر وعده ميباشد.

اين محصول حاوى ژلاتين گاو ميباشد.

طريقه مصرف:

روزانه دو عدد. لطفاً بيشتر از مقدار توصيه شده استفاده نكنيد. توصيه ميشود هر دو پاستيل را صبح استفاده كنيد تا فراموش نشود. مکمل های غذایی نباید به عنوان یک جایگزین برای رژیم متعادل و متنوع و شیوه زندگی سالم استفاده شود.

تركيبات:

هيربرست محصولى برتر با تركيبات برتر است. محصولات ما در انگلستان تولید می شود و داراى تاييديه FDA براى اطمينان خاطر و سلامت مصرف كنندهها ميباشد. ما تنها از بهترین و مرغوبترين مواد تشکیل دهنده كه قابل تاييد FDA هست استفاده می کنیم كه از همه مهمتر، واقعا کار می کند!

ليست تركيبات پاستيلهاى هيربرست را بخوانيد تا با اطمينان خاطر از اين محصول استفاده كنيد:

بیوتین - بیوتین نه فقط برای رشد مو، بلکه برای تقریبا هر چیزی كه براى داشتن موهای خوب در ارتباط هست لازمه . از رشد قدى مو تا کاهش ریزش، به طور كلى تاثيرگذار و شناخته شده است، شما می توانید از بیوتین براى ضخامت ،سرعت  رشد و براق شدن مو نيز استفاده كنيد.

روی - روی سطح هورمون را تنظیم مى کند، که یکی از دلایلی است که در جلوگیری و درمان ریزش مو بسیار موثر است.

ویتامین B6 - علاوه بر تولید انرژی و تولید گلبول قرمز، ویتامین B6 موهای سالم را حفظ می کند. ویتامین B-6 همچنین برای سلامتی پوست مهم است زیرا باعث افزایش تولید کلاژن می شود که برای رشد موهای سالم ضروری است.

ویتامین B12 - ویتامین B12 باعث رشد مو می شود. هنگامی که سطح ویتامین B12 اصلاح می شود، فولیکول های مو شروع به دریافت مواد مغذی مناسب می کنند و قدرت اين را كه  به درستی تکثیر شوند را پيدا مى كنندکه منجر به رشد مجدد موهاى ريخته ميشود.

اسید پانتوتنیک (ویتامین B5) - اعتقاد بر این است که اسید پانتوتنیک به تقویت فولیکول های مو و سلول های آنها کمک می کند و به آنها اجازه می دهد تا به درستی عمل کنند. علاوه بر این، اسید پانتوتنیک نیز به پوست سر شما کمک می کند و پوست مرده را از بین ميبرد و راه را براى سلولهاى پست جديد سر هموار ميكند.

سلنیوم - سلنیوم باعث افزایش رشد مو و کاهش شوره سر می شود. سلنیوم می تواند یک قارچ شناخته شده به عنوان مالاسزیا را از پوست سر از بین ببرد، و دوباره راه را برای رشد جدید ایجاد کند.

حاوی سوربیتول است ( مصرف بيش از اندازه سوربيتول ممكن است باعت افزايش اشتها شود).

توضيحات:

شامپو نرم كننده هيربرست:

از شامپو و نرم كننده هيربرست استفاده کنید اگر می خواهید:

رشد مو را خود را به بيشترين حد در كوتاهترين زمان برسانيد.

ریزش مو را کاهش دهید.

موهايتان سریع تر و ضخیم تر رشد کنند.

موهایتان را تقویت کنید.

موهای خود را با خیال راحت (عارى از SLS و Paraben) رشد دهید.

اگر ميخواهيد رشد موهايتان به حداكثر برسد، شامپو و نرم كننده مناسب برای موهایتان تاثير شگفت انگيزى خواهد داشت. شامپو و نرم كننده، هنگامی که با هم استفاده می شود، به شما كمك ميكند رشد موى بهتر، قوی تر و جذابترى داشته باشد. موهاى شما در هر شرايطى باشد؛ (متوسط،  نازک ، ضخيم، خشک و شكننده، براق، ساف و یا موجدار و ...) اين محصول مناسب شماست. هنگامی که با هم مصرف می شود، شامپو و نرم كننده هيربرست موجب رشد موی شما برای حداکثر طول در حداقل زمان می شود، در عين حال که پروتئین گندم موجود موهای شما را تقویت می کند و باعث از بين رفتن شکستگی مو می شود.

شامپو و نرم كننده هيربرست حاوی ترکیبی از مواد مورد تایید، ایمن و ضروری برای رشد مو است؛

نتايج استفاده اين محصول: 

کاهش مشکلات پوستی مانند خشكى يا خارش پوست سر.

موهاى شما رو شادابتر و لطيفتر از هميشه ميكند.

شامپو و نرم كننده هيربرست عارى از SLS و Paraben است.

طريقه مصرف:

توصيه ميشود موهاى خود را قبل حمام كردن و استفاده از شامپو نرم كننده هيربرست شانه كنيد، كاهش پيچش و شكنندگى در موها باعث سهولت عملكرد اين محصول ميشود. پيشنهاد ميشه كه از شانه دندانه درشت و فاصله دار استفاده شود تا ريزش مو به حداقل برسد. پس از شستشو و استفاده از نرم كننده مو؛ موهاى خود را با آب سرد آبكشى كنيد اين باعث براق شدن موها ميشود.

به ياد داشته باشيد بهترين عملكرد شامپو را در موهاى كاملا خيس و پر آب و نرم كننده در موهاى خيس ولى نه پرآب هست.

براى بهترين نتيجه هر دو محصول را استفاده كنيد.

تركيبات شامپو:

شامپو عناصر: آب آبی، آمونیوم لوریل سولفات، کوکامیدوپروپیل بتاین، گلیسیرین، کلرید سدیم، سدیم لاورویل سارکوزینات، پروتئین گندم هیدرولیز، کوکو گلوکوزید، بنزوات سدیم، پلی کاترنیم -22، اسید سیتریک، گلیکول دیستراتا، پانتنول، پرفیوم (عطر )، Myristamide DIPA، Hydroxypropyl Guar هیدروکسی پروپیلتریوم تریمونیم کلرید، PCA سدیم، سدیم لاکتات، دی سدیم EDTA، آرژینین، آسپارتیک اسید، PCA، توکوفرول استات، گلیسین، آلانین، سرین، والین، ایزولوسین، پرولین، ترئونین، هیستیدین، فنیل آلانین، آمیل سینمال، کومارین

تركيبات نرم كننده:

آبی (آب)، سیتاریل الکل، گلیسیرین، Behentrimonium کلرید، اسید سیتریک، استایرامیدوپروپیل دی متیل آمین، پروتئین گندم، هیدرولیز شده، Palmitamidopropyltrimonium کلرید Phenoxethanol، Panthenol، Parfum (بنزوات سدیم)، Cetrimonium کلرید، ایزوپروپیل الکل، Tocopheryl استات،هیدروکسی پروپیل گار، هیدروکسی پروپیلتریومیمیم کلرید، سدیم PCA، لاکتات سدیم، آرژنین، اسیدپارشی اسید، PCA، گلیسین، آلانین، سریین، والین، ایزولوسین، پرولین، ترئونین، هیستیدین، فنیل آلانین، آمیل سینامال، کومارین.

مناسب برای هر نوع مو

شوگربر in Mashhad

اين محصول با تاييديه fda برتر از شوگربر و مكمل مو مشابه جويدنى ميباشد.