شامپو هيربرست
نرم كننده هيربرست
ست هيربرست hairburst 
فروش هيربرست
روغن آرگان اصل
روغن آرگان هيربرست

ست شامپو و نرم كننده hairburst هيربرست به همراه كپسول

قيمت ٦۷۵٠٠٠ تومان

ست شامپو و نرم كننده هيربرست تركيبى فوق العاده براى رسيدن هر زودتر به حدف شما

بهترين تركيب براى رسيدن به هدف شما براى داشتن موهاى سالم، قوى و جذاب، این بسته شامل محصولات زیر است:

• قوطى يك ماهه كپسول هيربرست.

• شامپو و نرم كننده براى داشتن موهای بلندتر و قوی تر.

توضیحات

اصلی و قوی ترین فرمول رشد مو در اين محصول وجود دارد. قوطى هيربرست يك ماهه نقطه شروع سفر شما برای داشتن موهای قوی تر، بلندتر تر و سالم تر است. ما معتقدیم محرك موهای جذاب از درون شروع می شود، به همین دلیل هيربرست از لحاظ علمی طوری فرموله شده و حجم ویتامینهای این محصول به اندازه ای هست که به شما کمک می کند موهای بلند و سالم را با شکستگی کمتر رشد دهید.هيربرست تمام ویتامین ها و مواد مغذی حیاتی برای بدن شما را برای تشویق رشد مو در خود دارد.

هيربرست شامل ترکیبی از مواد تایید شده از طرف FDA برای رشد مو مانند:

کلاژن و MSM

بیوتین و سیلیکا

ویتامین A، B, C & D.

اسید فولیک و پانتوتنیک

‏هيربرست برای مبارزه با تاثیر منفی تغذيه نامناسب، محصولات جانبى بى كيفيت، رنگ مو و غيره، سن و ژنتیک طراحی شده است، بنابراین عاشق شدن دوباره با موهاى خود را همين امروز با استفاده بسته يك ماهه هيربرست شروع كنيد.

با اين بسته شما نه تنها 1 ماه ويتامينهاى لازم براى موهاى خود دريافت ميكنيد؛ بلکه همچنین با استفاده از شامپو و نرم كننده هيربرست ميتوانيد به راحتى رشد موهاى خود را به مقدار حتى بيشترى افزايش دهيد.

علت ايده آل بودن اين بسته تركيبى براى تقويت و افزايش سرعت رشد مو: تركيبات و مقدار ويتامينهاى كپسول هيربرست و تاثيرات اين محصول براى مصرف كنندگان اثبات شده هست و نتايج اين محصول براى كسى پنهان نيست؛ در اين بسته تركيبى شامپو و نرم كننده اضافه شده كه با توجه به طبيعى بودن اين محصول و تركيبات منحصر به فردش به شما براى سلامت موهاتون كمك زيادى ميكنه و با توجه به مقدار زيادى پروتئين گندمى كه در اين محصول وجود داره به رشد قدى موها كمك ميكنه و با از بين بردن شكنندگى و پيچش مو باعث افزايش هر چه بيشتر طول موها ميشه.

طريقه مصرف كپسول:

كپسول هيربرست: برای بهترین نتیجه روزانه دو کپسول مصرف کنید. هر دو كپسول را با صبحانه یا قبل از صبحانه بخورید. مکمل های غذایی نباید به عنوان یک جایگزین برای رژیم غذایی متعادل و شیوه زندگی سالم استفاده شود.

طريقه مصرف شامپو و نرم كننده:

توصيه ميشود موهاى خود را قبل حمام كردن و استفاده از شامپو نرم كننده هيربرست شانه كنيد، كاهش پيچش و شكنندگى در موها باعث صحولت عملكرد اين محصول ميشود. پيشنهاد ميشه كه از شانه دندانه درشت و فاصله دار استفاده شود تا ريزش مو به حداقل برسد. پس از شستشو و با شامپو و استفاده از نرم كننده مو؛ موهاى خود را با آب سرد آبكشى كنيد اين باعث براق شدن موها ميشود.

به ياد داشته باشيد بهترين عملكرد شامپو را در موهاى كاملا خيس و پر آب و بهترين عملكرد نرم كننده در موهاى خيس ولى نه پرآب هست.

Tag

Hairburst in Tehran هيربرست in Tehran Hairburst هيربرست