New mums hairburst
نيومامس هيربرست 
شوگربر
هيرفينيتى
جاست فورهر
هيرويت هيرتامين
شامپو هيربرست

ست شامپو و نرم كننده و كپسولهاى جويدنى هيربرست

قيمت ٦۷۵٠٠٠ تومان

تركيبى ايده آل براى خانمهاى باردا و خانمهايى كه به نوزاد شير ميدهند براى جبران عوارض بارداى و جبران كمبود ويتامين، تسريع تقويت، رشد مجدد، افزايش سرعت رشد و زيبايى موى شما.

اين بسته شامل:

يك قوطى كپسول نيو مامس و 

شامپو و نرم كننده است.

توضيحات:

كپسولهاى نيو مامس:

از كپسولهاى نيومامس هيربرست استفاده كنيد اگر ميخواهيد:

• موهای بلندتر و قوی تر داشته باشيد.

• موهای خود را از داخل بدن تغذیه كنيد.

• سلامت موهاى خود را به طور كلى افزايش دهيد.

• موهاى قويتر داشته باشيد.

• موهاى خود را ترميم كنيد.

• شكنندگى مو را كاهش دهيد.

در طول و بعد از بارداری، موهای شما بر اساس برخی از تغییرات بزرگ تغییر می کند. در بسیاری از موارد، این می تواند افزایش ریزش، نازک شدن مو و ریزش مو باشد. زمانى كه اين تغييرات را در خود ديديد بهترين زمان براى استفاده از كپسولهاى نيومامس هيربرست است.

در طول این دوره می توانید از ویتامین های اين محصول برای حفظ رشد موی سالم استفاده کنید. نيو مامس حاوی اندازه ایمنی بیوتین هست که برای رشد مو طبیعی قبل بارداری، در زمان بارداری و بعد از باردارى لازم است. نيومامس حاوى انواع ويتامينهاى B ميباشد كه كمك زيادى براى خساگى و كسالت ميكنيد كه ميتواند براى نگهدارى از فرزند نورسيده و خستگيهاى شبانه كمك زيادى كند.

ما اعتقاد داریم که دليل اصلى داشتن موهاى سالم و جذاب از داخل بدن شروع ميشود.نيومام هيسربرست از نظر علمی به نوعى فرموله شده و شامل مواد مغذی است که می تواند به حفظ مو سالم کمک کند.

كپسولهاى نيومامس حاوى  ویتامینها ترکیباتى مطمئن براى سلامت مو ميباشد مانند:

• بیوتین

•روی

• ویتامین ها و مواد معدنی

• سلنیوم

اين محصول حاوی هیچ نوع: طعم دهنده، شیرینی، نشاسته، شیر، لاکتوز، گلوتن، گندم، مخمر یا گوشت نیست.

طريقه مصرف:

روزانه يك عدد. براى نتيجه گيرى بهتر يك عدد كپسول قبل يا با صبحانه استفاده كنيد.

مکمل های غذایی نباید به عنوان یک جایگزین برای رژیم غذایی متعادل و شیوه زندگی سالم استفاده شود.

تركيبات:

هيربرست محصولى برتر با تركيبات برتر است. محصولات ما در انگلستان تولید می شود و داراى تاييديه FDA براى اطمينان خاطر و سلامت مصرف كنندهها ميباشد. ما تنها از بهترین و مرغوبترين مواد تشکیل دهنده كه قابل تاييد FDA هست استفاده می کنیم كه از همه مهمتر، واقعا کار می کند!

ليست تركيبات كپسولهاى نيومامس هيربرست را بخوانيد تا با اطمينان خاطر از اين محصول استفاده كنيد:

بیوتین - بیوتین نه فقط برای رشد مو، بلکه برای تقریبا هر چیزی كه براى داشتن موهای خوب در ارتباط هست لازمه . از رشد قدى مو تا کاهش ریزش، به طور كلى تاثيرگذار و شناخته شده است، شما می توانید از بیوتین براى ضخامت ،سرعت  رشد و براق شدن مو نيز استفاده كنيد.

روی - روی سطح هورمون را تنظیم مى کند، که یکی از دلایلی است که در جلوگیری و درمان ریزش مو بسیار موثر است.

ویتامین C - ویتامین C یکی از موثرترین مواد مغذی برای کمک به رشد و تقویت مو است. ويتامين C كمك به كلاژن سازى ميكند ، که برای رشد مو بسیار مهم است.

ویتامین E - ویتامین E به افزایش جذب اكسيژن در خون باعث افزايش گردش خون ميشود که به نوبه خود بدن را در تولید موهای جدید کمک می کند.

ویتامین B6 - علاوه بر تولید انرژی و تولید گلبول قرمز، ویتامین B6 موهای سالم را حفظ می کند. ویتامین B-6 همچنین برای سلامتی پوست مهم است زیرا باعث افزایش تولید کلاژن می شود که برای رشد موهای سالم ضروری است.

ویتامین B12 - ویتامین B12 باعث رشد مو می شود. هنگامی که سطح ویتامین B12 اصلاح می شود، فولیکول های مو شروع به دریافت مواد مغذی مناسب می کنند و قدرت اين را كه  به درستی تکثیر شوند را پيدا مى كنندکه منجر به رشد مجدد موهاى ريخته ميشود.

اسید پانتوتنیک (ویتامین B5) - اعتقاد بر این است که اسید پانتوتنیک به تقویت فولیکول های مو و سلول های آنها کمک می کند و به آنها اجازه می دهد تا به درستی عمل کنند. علاوه بر این، اسید پانتوتنیک نیز به پوست سر شما کمک می کند و پوست مرده را از بین ميبرد و راه را براى سلولهاى پست جديد سر هموار ميكند.

آهن - آهن به بهبود بافت مو کمک می کند و با افزایش جریان اکسیژن و مواد مغذی به ریشه های مو و پوست سر به سلامت مو كمك قمی کند.

توصيه هاى آلرژى: اگر به محصولات لبنى آلرژى داريد قبل از استفاده از اين محصول با ما مشورت كنيد.

توضيحات:

شامپو نرم كننده هيربرست:

از شامپو و نرم كننده هيربرست استفاده کنید اگر می خواهید:

رشد مو را خود را به بيشترين حد در كوتاهترين زمان برسانيد.

ریزش مو را کاهش دهید.

موهايتان سریع تر و ضخیم تر رشد کنند.

موهایتان را تقویت کنید.

موهای خود را با خیال راحت (عارى از SLS و Paraben) رشد دهید.

اگر ميخواهيد رشد موهايتان به حداكثر برسد، شامپو و نرم كننده مناسب برای موهایتان تاثير شگفت انگيزى خواهد داشت. شامپو و نرم كننده، هنگامی که با هم استفاده می شود، به شما كمك ميكند رشد موى بهتر، قوی تر و جذابترى داشته باشد. موهاى شما در هر شرايطى باشد؛ (متوسط،  نازک ، ضخيم، خشک و شكننده، براق، ساف و یا موجدار و ...) اين محصول مناسب شماست. هنگامی که با هم مصرف می شود، شامپو و نرم كننده هيربرست موجب رشد موی شما برای حداکثر طول در حداقل زمان می شود، در عين حال که پروتئین گندم موجود موهای شما را تقویت می کند و باعث از بين رفتن شکستگی مو می شود.

شامپو و نرم كننده هيربرست حاوی ترکیبی از مواد مورد تایید، ایمن و ضروری برای رشد مو است؛

نتايج استفاده اين محصول: 

کاهش مشکلات پوستی مانند خشكى يا خارش پوست سر.

موهاى شما رو شادابتر و لطيفتر از هميشه ميكند.

شامپو و نرم كننده هيربرست عارى از SLS و Paraben است.

طريقه مصرف:

توصيه ميشود موهاى خود را قبل حمام كردن و استفاده از شامپو نرم كننده هيربرست شانه كنيد، كاهش پيچش و شكنندگى در موها باعث سهولت عملكرد اين محصول ميشود. پيشنهاد ميشه كه از شانه دندانه درشت و فاصله دار استفاده شود تا ريزش مو به حداقل برسد. پس از شستشو و استفاده از نرم كننده مو؛ موهاى خود را با آب سرد آبكشى كنيد اين باعث براق شدن موها ميشود.

به ياد داشته باشيد بهترين عملكرد شامپو را در موهاى كاملا خيس و پر آب و نرم كننده در موهاى خيس ولى نه پرآب هست.

براى بهترين نتيجه هر دو محصول را استفاده كنيد.

تركيبات شامپو:

شامپو عناصر: آب آبی، آمونیوم لوریل سولفات، کوکامیدوپروپیل بتاین، گلیسیرین، کلرید سدیم، سدیم لاورویل سارکوزینات، پروتئین گندم هیدرولیز، کوکو گلوکوزید، بنزوات سدیم، پلی کاترنیم -22، اسید سیتریک، گلیکول دیستراتا، پانتنول، پرفیوم (عطر )، Myristamide DIPA، Hydroxypropyl Guar هیدروکسی پروپیلتریوم تریمونیم کلرید، PCA سدیم، سدیم لاکتات، دی سدیم EDTA، آرژینین، آسپارتیک اسید، PCA، توکوفرول استات، گلیسین، آلانین، سرین، والین، ایزولوسین، پرولین، ترئونین، هیستیدین، فنیل آلانین، آمیل سینمال، کومارین

تركيبات نرم كننده:

آبی (آب)، سیتاریل الکل، گلیسیرین، Behentrimonium کلرید، اسید سیتریک، استایرامیدوپروپیل دی متیل آمین، پروتئین گندم، هیدرولیز شده، Palmitamidopropyltrimonium کلرید Phenoxethanol، Panthenol، Parfum (بنزوات سدیم)، Cetrimonium کلرید، ایزوپروپیل الکل، Tocopheryl استات،هیدروکسی پروپیل گار، هیدروکسی پروپیلتریومیمیم کلرید، سدیم PCA، لاکتات سدیم، آرژنین، اسیدپارشی اسید، PCA، گلیسین، آلانین، سریین، والین، ایزولوسین، پرولین، ترئونین، هیستیدین، فنیل آلانین، آمیل سینامال، کومارین.

مناسب برای هر نوع مو