هيربرست

(هيربرست سه ماهه - ١٨٠ كپسول (قرص هيربرست

قيمت ۹۳۵٠٠٠ تومان

از هيربرست استفاده کنید اگر ميخواهید:

موهای بلندتر و قوی تر داشته باشيد.

موهاى خود را از داخل بدن تغذيه كنيد.

بهبود و سلامت کلی مو داشته باشيد.

ریزش مو را متوقف كنيد.

ریزش مو ارثى را کاهش دهید.

اصلی و قوی ترین فرمول رشد مو در اين محصول وجود دارد. پكهاى سه ماهه هيربست پيشنهاد ما براى تكميل دوره متحول كردن موهاى شما.ما معتقدیم محرك موهای جذاب از درون شروع می شود، به همین دلیل هيربرست از لحاظ علمی طوری فرموله شده و حجم ویتامینهای این محصول به اندازه ای هست که به شما کمک می کند موهای بلند و سالم را با شکستگی کمتر رشد دهید.هيربرست تمام ویتامین ها و مواد مغذی حیاتی برای بدن شما را برای تشویق رشد مو در خود دارد.

هيربرست شامل ترکیبی از مواد تایید شده از طرف fda برای رشد مو مانند:

کلاژن و MSM

بیوتین و سیلیکا

ویتامین A، B, C & D.

اسید فولیک و پانتوتنیک

‏هيربرست برای مبارزه با تاثیر منفی تغذيه نامناسب، محصولات جانبى بى كيفيت، رنگ مو و غيره، سن و ژنتیک طراحی شده است، بنابراین عاشق شدن دوباره با موهاى خود را همين امروز با استفاده بسته يك ماهه هيربرست شروع كنيد.

هيربرست عارى ازگوشت گاو و گوشت گوسفند، طعم دهنده ها، شیرینی، بادام زمینی، نشاسته، مخمر، لاکتوز و گلوتن.

هيربرست حاوی کولاژ دریایی (ماهی) هست.

اسید هیالورونیک می تواند حاوی سویا و گندم باشد، اما هيربرست عارى از گلوتين است. "گندم" و "سویا" در فهرست مواد ما ذکر شده اند، زیرا این محصولات در کپسول هستند، اما گلوتن از آنها استخراج شده است.

طريقه مصرف:

برای بهترین نتیجه روزانه دو کپسول مصرف کنید. هر دو كپسول را با صبحانه یا قبل از صبحانه بخورید. مکمل های غذایی نباید به عنوان یک جایگزین برای رژیم غذایی متعادل و شیوه زندگی سالم استفاده شود.

تركيبات:

هيربرست یک محصول برتر با مواد تشکیل دهنده برتر است. محصولات ما در انگلستان تولید می شود و تایید شده FDA است كه اين امر برای اطمینان از کیفیت و آرامش خاطر کاربران ميباشد. ما تنها از بهترین مواد تشکیل دهنده استفاده می کنیم که FDA تایید ميكند و از همه مهمتر، واقعاً نتيجه ميدهد!

در ليست زير مواد کلیدی موجود در هيربرست را ميخوانيد:

بیوتین - بیوتین نه فقط برای رشد مو، بلکه برای تقریبا هر چیزی كه مربوط به داشتن موهای خوب هست ارتباط دارد. از سرعت رشد مو تا کاهش ریزش، به طور گسترده ای شناخته شده است که بیوتین در اين موارد تاثيرات زيادى دارد، بيوتين روى ضخامت مو نيز تاثير زيادى دارد.

کلاژن - کلاژن پروتئین ها و اسیدهای آمینه را برای رشد مو فراهم می کند. چیزی كه باعث کلاژن بسیار خاص می شود، تعادل اسید آمینه است که پروتئین خالص را تهیه می کند.

‏MSM - MSM به رشد موهای سالم با محيا كردن يكى از عوامل اصلى سازنده مو در بدن؛ ارگان لازمه را براى اين امر فعال ميكند. تفكر و بررسى هاى ما بيانگر این بود که MSM می تواند برای رشد مو مفید باشد، زیرا با تقويت سلولهای تولید کننده مو ميتواند موهای ضخیم تر و با سرعت رشد دو الى سه برابرى افزایش دهد.

سیلیکا - سیلیکا مواد مغذی بسیاری را به دستگاه های جانبی بدن منتقل می کند، یعنی مو، و در نتیجه تضمین می کند که فولیکول های مو با تمام مواد معدنی حیاتی که لازم برای رشد و رشد مو هستند تامین می شوند

روی - روی کمک می کند تا سطح هورمون را تنظیم کند، که یکی از دلایلی است که در جلوگیری و درمان ریزش مو بسیار موثر است.

ویتامین A - ویتامین A به تولید سبوم سالم کمک می کند، ماده ای چرب كه از پست سر ترشح ميشود، که از خشک شدن و شکستن مو جلوگیری ميكند.

ویتامین C - ویتامین C یکی از موثرترین مواد مغذی برای کمک به رشد و تقویت مو است. این ويتامين به ساخت کلاژن کمک می کند، ماده اى برای رشد مو بسیار مهم است.

ویتامین E - ویتامین E به افزایش گردش خون بدن کمک و در نتيجه باعث افزایش اکسیژن رسانى هم ميشود، که به نوبه خود بدن را در تولید موهای جدید کمک می کند.

ویتامین B6 - علاوه بر تولید انرژی و تولید گلبول قرمز، ویتامین B6 موهای سالم را حفظ می کند. ویتامین B-6 همچنین برای سلامتی پوست مهم است زیرا باعث افزایش تولید کلاژن می شود که برای رشد موهای سالم ضروری است.

اسید فولیک (ویتامین B9) - اسید فولیک نقش مهمی در رشد مو دارد. این ويتامين سلول ها را بازسازی می کند که به رشد مو کمک می کند.

ویتامین B12 - ویتامین B12 باعث رشد مو می شود. هنگامی که سطح ویتامین B12 اصلاح می شود، فولیکول های مو شروع به دریافت مواد مغذی مناسب می کنند و قادر به درستی تکثیر می شوند که منجر به رشد دوباره موهای قبلا شده است.

اسید پانتوتنیک (ویتامین B5) - اعتقاد بر این است که

اسید پانتوتنیک به تقویت فولیکول های مو و سلول های آنها کمک می کند و به آنها اجازه می دهد تا به درستی عمل کنند. علاوه بر این، اسید پانتوتنیک نیز به پوست شما کمک می کند پوست مرده را از بین ببرد، نوعى آماده سازى براى رشد جدید.نتایج آزمایشگاهی تایید شده بعد از استفاده هیربرست  

نتایج آزمایشهای صورت گرفته روی صد نفر با موهای مختلف طی سه ماه  

(درصد مصرف کنندگانی که پس از استفاده از هیربرست متوجه سرعت رشد موشدند (%98  

(100٪) درصد مصرف کنندگانی که اظهار داشتند که آنها این محصول را دوباره استفاده خواهند کرد  

(76%) درصد مصرف کنندگانی که احساس کردند سرشان شروع به رشد مجدد مو کرده  

(%75) درصد مصرف کنندگانی که متوجه بازسازی کامل موهای تضعیف شده قبلی شدند  

(%83) درصد مصرف کنندگانی متوجه پر تراکم شدن موهایشان شدند  

(%90)درصد مصرف کنندگانی متوجه نرمی و تقویت موهای خود شدند  

(%88) درصد مصرف کنندگانی که گفتند سلامت موهایشان افزایش چشمگیری داشته  

(%90) درصد مصرف کنندگانی که گفتند موهایشان درخشانتر شده  

(%97)درصد مصرف کنندگانی که گفتند موهایشان ضخیمتر شدهدر مورد محصولات هيربرست بيشتر بدانيم


تاکنون هیچ عارضه ای از مصرف این مکمل گزارش نشده است، با این حال فراموش نکنید به دلیل اینکه این محصول حاوی ویتامین A است، مصرف همزمان آن همراه با سایر مکمل های حاوی ویتامین A و راکوتان ممکن است مسمویت دارویی ایجاد کند.

قرص هيربرست

vitamin and supplements

سفارش كپسول هيربرست اصل

روش مصرف هيربرست