پاستيل هير برست
روغن آرگان اصل
روغن آرگان هيربرست
قرص جويدني هيربرست

قرصهاى پاستيلى يا جويدنى هيربرست، پاستيل هيربرست

قيمت هر قوطى ۳۱۵٠٠٠ تومن


هيربرست جويدنى:

روشى خوش طعم و خوشمزه برای رشد موهای شما ...

ویتامین های طعم دهنده توت فرنگی و انگور سیاه و سفید.

کاملا جویدنی.

كه حاوی ترکیبات حیاتی برای رشد مو است.

بیوتین، سلنیوم، روی، B5، B6 و B12.

افزایش قدرت و ترميم مو.

كاهش ريزش مو.

توضيحات:

پاستيلهاى جويدنى هيربرست روشى آسان و خوش آيند براى اطمينان از رسيدن ويتامينهاى مورد نياز براى سرعت رشد، استحكام و سلامت موى شماست.

ما این محصول را برای افرادی كه با بلع كپسول مشكل دارند و يا احساس خوبى در اين مورد ندارند توليد كرديم تا هر كسى بتواند از داشتن موهاى قوى و زيباتر با استفاده از محصولات هيربرست بهرهمند شود. طعم خوش پاستيلهاى جويدنى هيربرست كه اصاره اى از انواع توتها و تمشك ميباشد شما را وسوسه ميكند كه بيشتر از دو عدد در روز اين محصول را استفاده كنيد اما توصيه ما اين هست فقط روزى دو عدد از اين محصول استفاده كنيد.

پاستيلهاى جويدنى هيربرست یک روش متفاوت برای مراقبت از مو را فراهم می کند، یک محصول منحصر به فرد كه که از داخل بدن کار می کند. راه جدید و خوش طعم برای بهبود موهای شما.

اين محصول براى جبران كمبود ويتامينها ، آسيبهاى متفاوت از استفاده انواع محصولات مو و زيبايى، سن و ژنتیک طراحی شده است، بنابراین شروع سفر خود را براى داشتن موهاى زيبا و جذاب را پاستيلهاى جويدنى هيربرست همين امروز امروز تجربه كنيد.

اين محصول حاوى مکملهاى  غذایی زير ميباشد:

بیوتین

سلنیوم

روی

ویتامین B12

اسید پانتوتنیک

عارى از رنگهاى مصنوعی، شیر، لاکتوز، مخمر، گلوتن ، محصولات لبنى، سویا، GMO، خشكبار، بدون چربی و تنها 2.4 گرم قند در هر وعده ميباشد.

اين محصول حاوى ژلاتين گاو ميباشد.

طريقه مصرف:

روزانه دو عدد. لطفاً بيشتر از مقدار توصيه شده استفاده نكنيد. توصيه ميشود هر دو پاستيل را صبح استفاده كنيد تا فراموش نشود. مکمل های غذایی نباید به عنوان یک جایگزین برای رژیم متعادل و متنوع و شیوه زندگی سالم استفاده شود.

تركيبات:

هيربرست محصولى برتر با تركيبات برتر است. محصولات ما در انگلستان تولید می شود و داراى تاييديه FDA براى اطمينان خاطر و سلامت مصرف كنندهها ميباشد. ما تنها از بهترین و مرغوبترين مواد تشکیل دهنده كه قابل تاييد FDA هست استفاده می کنیم كه از همه مهمتر، واقعا کار می کند!

ليست تركيبات پاستيلهاى هيربرست را بخوانيد تا با اطمينان خاطر از اين محصول استفاده كنيد:

بیوتین - بیوتین نه فقط برای رشد مو، بلکه برای تقریبا هر چیزی كه براى داشتن موهای خوب در ارتباط هست لازمه . از رشد قدى مو تا کاهش ریزش، به طور كلى تاثيرگذار و شناخته شده است، شما می توانید از بیوتین براى ضخامت ،سرعت  رشد و براق شدن مو نيز استفاده كنيد.

روی - روی سطح هورمون را تنظیم مى کند، که یکی از دلایلی است که در جلوگیری و درمان ریزش مو بسیار موثر است.

ویتامین B6 - علاوه بر تولید انرژی و تولید گلبول قرمز، ویتامین B6 موهای سالم را حفظ می کند. ویتامین B-6 همچنین برای سلامتی پوست مهم است زیرا باعث افزایش تولید کلاژن می شود که برای رشد موهای سالم ضروری است.

ویتامین B12 - ویتامین B12 باعث رشد مو می شود. هنگامی که سطح ویتامین B12 اصلاح می شود، فولیکول های مو شروع به دریافت مواد مغذی مناسب می کنند و قدرت اين را كه  به درستی تکثیر شوند را پيدا مى كنندکه منجر به رشد مجدد موهاى ريخته ميشود.

اسید پانتوتنیک (ویتامین B5) - اعتقاد بر این است که اسید پانتوتنیک به تقویت فولیکول های مو و سلول های آنها کمک می کند و به آنها اجازه می دهد تا به درستی عمل کنند. علاوه بر این، اسید پانتوتنیک نیز به پوست سر شما کمک می کند و پوست مرده را از بین ميبرد و راه را براى سلولهاى پست جديد سر هموار ميكند.

سلنیوم - سلنیوم باعث افزایش رشد مو و کاهش شوره سر می شود. سلنیوم می تواند یک قارچ شناخته شده به عنوان مالاسزیا را از پوست سر از بین ببرد، و دوباره راه را برای رشد جدید ایجاد کند.

حاوی سوربیتول است ( مصرف بيش از اندازه سوربيتول ممكن است باعت افزايش اشتها شود).

پاستيل هيربرست

قيمت محصول هيربرست

پاستيل هيربرست in Mashhad